Прописка в Києві, реєстрація в Києві
RU EN
(095) 737-08-04
(067) 995-01-71
(073) 737-08-04
Прописка за пів дня, офіційно, працюємо щоденно з 9:00 до 22:00

Громадянство України

Паспорт України

 Як отримати громадянство України, що необхідно знати кожному громадянину іноземної держави для оформлення українського громадянства.

 Належати до громадянство тієї чи іншої держави — це величезний привілей, який дає захищеність, захист і "турботу", оскільки кожне, особливо європейське або американське суспільство захищає своїх громадян, де б вони не знаходилися. Українська держава, не так сильно дбає про своїх громадян, як США, але все ж особливо за кордоном, якась турбота присутня.

 Але потрібно не забувати, що, якщо іноземець вже вступив в громадянство України, то він набуває не тільки права і свободи громадянина України, а й обов'язки громадянина нашої держави. Причому основний обов'язок — це захищати нову батьківщину Україну, як і всі інші громадяни нашої країни.

 Після отримання паспорта України, іноземець повинен оформити приписне посвідчення або військовий квиток, і відповідно стати на облік. Це особливо актуально тоді, коли іноземний громадянин (який вже є громадянином України), захоче оформити прописку. Реєстрація за адресою проводиться тільки при наявності постановки на військовий облік в місцевому військкоматі, за адресою майбутньої реєстрації. Тобто, як тільки колишній іноземець став на військовий облік, він отримує повне право оформити прописку в Києві або в будь-якому іншому місці України.

Всі іноземні громадяни, які бажають вступити в громадянство України, повинні розуміти і усвідомлювати, і бути готовими до важкого, розтягнутого в часі, до одного року, а іноді навіть довше, стомлюючого ​​процесу. Навіть якщо є вагомі підстави, всі необхідні документи, усі довідки — це ще не гарантія того, що громадянство буде отримано. Необхідно пройти всі бюрократичні формальності і юридичні тонкощі, та й саме спілкування з чиновниками з ДМС для іноземного громадянина може виявитися не стерпним.

 Менеджери юридичної Центру прописки і реєстрації в Києві оцінять реальну можливість оформлення громадянства, організують отримання потрібних довідок, оплатять всі необхідні платежі, зроблять переклади документів і доведуть іноземця до отримання громадянства України.

 Однією з основних вимог для успішного оформлення документів (щоб їх взагалі прийняли) і отримання громадянства, є реєстрація в "гарній" квартирі. Оскільки реєстрація в житло, в якому зареєстровано багато людей — не підходить. Ми підберемо і пропишемо в квартирі, "підходящій" для успішного вступу до громадянства України. Після того, як прописка в Києві буде здійснена, можна сказати, що 99% справи зроблено, оскільки саме через прописку відбувається більшість відмов.

Якщо є необхідність — допоможемо оформити довідку про підтвердження громадянства Вашої дитини.

Громадянам України надали безвізовий в'їзд до країн Європейського союзу, відповідно і цінність отримання громадянства нашої країни неймовірно зросла.

Вичерпна інформація про набуття громадянства України викладена в законі «Про громадянство України», яким і регулюються процедурні аспекти і деталі отримання (оформлення) громадянства України.

Нижче ми розмістили повністю актуальний текст цього закону:

 

Замовити послугу
Замовити дзвінок