Прописка в Києві, реєстрація в Києві
RU EN
(095) 737-08-04
(067) 995-01-71
(073) 737-08-04
Прописка за пів дня, офіційно, працюємо щоденно з 9:00 до 22:00

Вид на проживання в Україні

Вид на проживання в Україні

 Вид на проживання в Україні, порядок оформлення, що потрібно враховувати, знати іноземному громадянину, для його отримання, оформлення посвідки на тимчасове проживання.

 Вид на проживання України — це закріплене законодавством нашої країни право, як особи без громадянства, так і громадянина іноземної держави, жити, працювати, вільно заїжджати і виїжджати, вести підприємницьку, або будь-яку іншу законодавством України дозволену діяльність на території нашої держави. Єдиним обмеженням, є час дії посвідки.

 Центр прописки і реєстрації надає мінімальні ціни, в порівнянні з іншими компаніями, що пропонують подібні послуги. Наша компанія працює суворо за законодавством України. Згідно з новими правилами, що вступили в силу з 1 ого червня цього року термін подовження, або нового оформлення ТВНП не може бути меншим 15 днів, якщо оформляється ПВНП, то від чотирьох до шести місяців.

 Фахівці нашого Центру допоможуть іноземцю в його присутності, оформити реєстрацію (прописатися в Києві). Всі дії по реєстрації відбуваються легально, дешево, швидко, всього за декілька годин. Наші менеджери допоможуть швидко зібрати необхідні документи, зроблять необхідні переклади, подолають всі бюрократичні перепони, організують комфортні умови подачі документів в ДМС України без черг, сплатимо всі платежі. Загалом доведемо іноземного громадянина до отримання заповітного ВНП України в руки.

Якщо іноземець не зміг у відведений законодавством час, зробити реєстрацію місця проживання, а на це відводиться тридцять днів, то реєстрація стає не можливою, оскільки порушені міграційні правила. Якщо це сталося, то ми організуємо візит в ДМС, для оформлення штрафів і отримання протоколів, необхідних для здійснення прописки.

 

Вид на проживання в Україні для росіян

 Не існує ніяких відмінностей між громадянами будь-яких держав і громадянами Росії (росіянами), в порівнянні з іншими категоріями іноземців, взаємин між нашими державами — правила однакові для всіх.

 Якщо іноземець легально перебуває в Україні, та має посвідку на ВНП, згідно міграційних правил і правил реєстрації іноземців в нашій країні, зобов'язаний в стислі терміни оформити прописку (місце реєстрації). Наша ціна за реєстрацію (прописку) зможе Вас приємно здивувати. У разі, якщо іноземець хоче змінити місце реєстрації, то згідно з правилами реєстрації на це йому відводиться до тридцяти днів, і не днем ​​більше. Найважливіше що потрібно враховувати — дата надрукована в посвідці на ВНП, і реальна дата отримання в руки посвідки на ВНП в ДМС, можуть не збігатися. Відлік тридцяти днів потрібно робити від дати, надрукованої в посвідці. Якщо дати отримання в руки і надрукована в посвідці, істотно не збігаються, то потрібно при отриманні посвідки, вимагати у інспектора ДМС, довідку про реальну дату видачі посвідки на ВНП. Коли документ отриманий, то тридцятиденний строк для проведення реєстрації, буде вказаний в цій довідці.

 

Порядок отримання посвідки на проживання в Україні

 У кількох словах розпишемо загальний порядок отримання ВНП в Україні, в реальності, все набагато довше і стомлююче:

  • Збираємо необхідні документи, переклади, страховку.
  • Прийти в центральну або обласну ДМС України.
  • Без помилок заповнити всі необхідні заяви, оплатити (обов'язково) мито і здати документи на оформлення.
  • Якщо все пройде успішно - отримати посвідчення.

 Нижче наводимо основні положення законодавства щодо того, яка процедура отримання ВНП діє в Україні.

 

Замовити послугу
Замовити дзвінок