Прописка в Києві, реєстрація в Києві
RU EN
(095) 737-08-04
(067) 995-01-71
(073) 737-08-04
Прописка за пів дня, офіційно, працюємо щоденно з 9:00 до 22:00

Закон про прописку або реєстрацію в Україні

Прописка в Києві штамп в паспорті

 Вам необхідна інформація про поняття прописка в Києві або реєстрація, якщо Ви хочете знайти закон про реєстрацію, або по-старому, закон про прописку. Нижче ми виклали відповіді на найважливіші, на нашу думку, питання, які можуть Вас зацікавити. Ми постаралися надати саму, вичерпну, актуальну інформацію.

 Трохи історії. До розвалу Союзу, поняття прописка як інститут (реєстрація), обмежувала будь-які міграційні процеси всередині країни. Прописка являла собою потужний механізм загального контролю над громадянами. Найголовніше, що завдяки прописці, кожна людина жорстко прив'язувався до певної місцевості, і змінити місце проживання, особливо із сільського на міське, було практично не реально.

 Починаючи з 2000 - х років знайому всім нам прописку, змінила нова реєстрація — за задумом нове поняття, але в більшості своїй, були успадковані правила старої прописки. Головною відмінністю став не дозволено - примусовий, а повідомний принцип реєстрації. Суть нововведень зводиться до того, що ми просто хочемо сповістити нашу державу про те, де збираємося проживати протягом майбутніх шести місяців, протягом року. Сама реєстрація і час, протягом якого державні органи повинні провести її — обмежили однією добою. Не дивлячись на демократичність реєстрації, і більшої свободи, на практиці, у повсякденному, сучасному житті, реєстрація, як і раніше прописка, продовжує бути актуальною, і найближчим часом буде і далі затребувана в багатьох сферах: при обміні старого (1993 року випуску) паспорта на новий, при оформленні соціальних пільг, для оформлення візи, для оформлення водійських прав, для реєстрації бізнесу, при влаштуванні на престижну роботу, для здійснення різних банківських операцій, для отримання медичних послуг, для влаштування дітей в школу, при операціях, купівлі-продажу нерухомого майна, для реєстрації іноземних громадян, які на законних підставах перебувають на території нашої держави і мають посвідчення про ВНП.

 Дотримуючись закону, який нарешті врегулював функціональну діяльність місцевих (адміністрацій) органів влади, і про правила надання населенню адміністративних послуг, No 888-VIII, від 10 грудня 2015 року, всі реєстраційні дії вчиняють місцеві адміністрації, раніше цим відала Міграційна служба і через паспортні столи — МВС. Саме з цієї причини і були скасовані паспортні столи і "паспортистки".

 Відповідно до прийнятого 11 листопада 2003 року, закону No1382-IV, було "затверджено" вільне пересування і свобода вибору місця (прописка) проживання. В законі чітко прописана процедура прописки (реєстрації). Якщо Ви бажаєте ознайомитися з цим законодавчо затвердженим документом про реєстрацію місця (просто про прописку) проживання в Україні, або по знайомих нам, правилам прописки в нашій країні, то нижче ми спеціально для Вас, розмістили текст закону, з оригінальною версією можна ознайомитися на сайті ВР України.

 

Замовити послугу
Замовити дзвінок