Прописка в Києві, реєстрація в Києві
RU EN
(095) 737-08-04
(067) 995-01-71
(073) 737-08-04
Прописка за пів дня, офіційно, працюємо щоденно з 9:00 до 22:00

Про нас

Центр прописки (реєстрації) в Києві

 Наш Центр прописки Києва надає послуги: прописка в Києві, оформлення закордонного паспорта в Києві, реєстрація в Києві, оформлення внутрішнього паспорта, ВНЖ при повному нашому супроводі.

 Співпрацюючи з нашим Центром, Ви отримуєте якісно виконані послуги, легально, дешево, і в найкоротші терміни (на початку дня подаємо документи на прописку в адміністрацію — ближче до обіду отримуєте назад з вже проставленою печаткою). Допомагаємо швидко оформити внутрішній біометричний паспорт України. Організуємо оформлення біометричного (нового) закордонного паспорта в Києві. Якщо відсутня реєстрація — допоможемо вклеїти фото в паспорт. Підберемо підставу для заміни старого паспорта 1994 року випуску на новий.

Чоловікам призовного віку, допомагаємо знятися з військового обліку за минулим місцем, і відповідно стати на новому місці — це необхідно для здійснення реєстрації. Навіть якщо у Вас загублений військовий квиток — допоможемо з рішенням і цього питання для подальшої реєстрації.

 Іноземним громадянам допомагаємо з якісним оформленням (без черг) ВНЖ, надаємо послугу прописка в Києві, якщо іноземець у відведений державою час не оформив реєстрацію — організуємо вирішення питання в ДМС, шляхом оформлення штрафів і отримання відповідних протоколів. Якщо іноземному громадянину потрібно подовжити термін його легального перебування понад дев'яноста днів — оформимо подовження перебування, якщо є підстави — пропишемо в "гарну квартиру" і допоможемо подати на громадянство України.

 Наші основні принципи роботи — високий професіоналізм, найсуворіша конфіденційність, індивідуальність підходу до кожної людини, яка звернулася до нас.

 Наша головна мета — подяка і задоволеність кожного клієнта. Для досягнення цих цілей, ми маємо цінний ресурс — це наші співробітники.

 Працюючи з нами, можете сміливо розраховувати на професіоналізм наших менеджерів, високі моральні якості, щире ставлення до Вас, до проблем, з якими Ви зіткнулися, на добру пораду і всебічну допомогу.

 Клієнти, після співпраці з нами, стають нашими друзями, і потім рекомендують нас.

Замовити послугу
Замовити дзвінок